netteki eviniz......

kasabamız, sosyal, kültür ve siyaset


Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

ibrahim ışık vefat etti

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1default ibrahim ışık vefat etti Bir Cuma Ocak 21, 2011 8:55 pm

avsarbeyi


AKTİF ÜYELERİMİZDEN
AKTİF ÜYELERİMİZDEN
kasabamız sakinlerin den ibrahim ışık namı diyer büyük baddaş amcamız, dün itibariyle hayata veda etmiştir.cenazesi almanya yaşayan oğlu için bekletiliyor.yarın öyle namazını müteakip merkez camiin den kaldırılacak. başta site üyelerimiz den olan süleyman hoca ya ve tüm evlatlarına eş dost ve akrabalarına başsalığı dilerim.Allah günahları varsa af etsin inşaallah,kabri cennet olsun..

Kullanıcı profilini gör http://www.avsaroglu.org

2default Geri: ibrahim ışık vefat etti Bir Cuma Ocak 21, 2011 10:44 pm

Sayın SÜLEYMAN HOCAM


Hayatımızı idame ettirmekte olduğumuz fani dünyada Kötü gününüzde'de yanınızda Olduğumuzu Unutmayınız, Başınız Sağolsun ALLAH Yardımcınız Olsun.Rahmetli babanınızın sevapları günahlarından çok olsun,rabbim mekanını geniş eylesin.Allah'ım sizlerede sabır ihsan eylesin.

Kullanıcı profilini gör

3default Geri: ibrahim ışık vefat etti Bir Paz Ocak 23, 2011 3:50 pm

Itri


HİPERAKTİF ÜYELERİMİZ DEN
HİPERAKTİF ÜYELERİMİZ DEN
Vefat eden amcaya Allah binler rahmet etsin.
Geride kalanlarada güzel bir sabır ile sabretmeyi nasib eylesin.
Şairin dediği gibi:
" O'ndan gelmişiz,
Dönüş O'na.."

Kullanıcı profilini gör

4default Geri: ibrahim ışık vefat etti Bir Paz Ocak 23, 2011 6:04 pm

S.kıymık


AKTİF ÜYELERİMİZDEN
AKTİF ÜYELERİMİZDEN
Allah rahmet eylesin. Günahlarını affeylesin. Sevaplarını ise kat kat arttırarak yazsın. Yakınlarına güzel bir sabır ile sabretmeyi nasip eylesin.

Merhum benim büyük dayımın oğlu olur.

Kullanıcı profilini gör

5default Geri: ibrahim ışık vefat etti Bir Ptsi Ocak 31, 2011 7:30 am

suleyman


HİPERAKTİF ÜYELERİMİZ DEN
HİPERAKTİF ÜYELERİMİZ DEN
Kimi için Vuslat tır ölüm,kimi için ise yokluk hiçlik.kimi sonsuz alem olarak bilir.herkesin gideceği yer,her nefsin tadacağı bir taddır ölüm.Allah herkese hayırlı ölümler versin,ölümün de hayırlısını versin rabbim gibi yakarışlarımız, hep hep öteki aleme gidiş yolunda imanlı gitmek,gözleri kapalı gitmek,cepleri dolu dolu gitmekle ilgili dua ve dileklerimizdir.daha 18 imi doldurmamıştım şimdilerde Ali sarının çalıştırdığı o zamanlar namı diğer kahveci yaşarın işlettiği kahvede görmüştüm o resmi,doğumdan mezara giden o yolu,o kısacık yolu tasvir eden basit bir resimdi ve o zamanlar sanki ölüm bana,ihtiyarlık bana çok ama çok uzaktı dün gibiydi daha dün gibi.işte gelmiştim işte geçiyordum kimler kimler gelip geçmemiştiki bu fani alemden. benim benliğim,varlık bilincim oluştukça öğrendiğim bilmem kaç milyarıncı can,bilmem kaç milyarıncı bilinç olduğum düşüncesi ürkütmüştü çok.ben,aslında önemsiz,ve aslında bir o kadar da önemli,görev ve sorumluluk yüklenmiş çok karmaşık felsefi anlamlar içeren bir CAN dım.bazen çok zor gelmişti hayat yorucu,bıktırıcı bazende çok eğlenceli hiç bitmeyecekmiş gibi.alınan tadlar,edinilen zevkler de hep hep geçici idi hepte bir avamlık vardı,hamlık vardı hemen tüm zevklerde sanki asıl zevk asıl tad asıl aşk asıl asıl istenen o her ne ise tadılan o değildi sanki ve gençken bunların hiçbirinin farkına varılmıyordu.... böyle böyle geçerken hayat bir de bakmışsın hala alınmak istenen tad alınamamış edinilmek istenen zevk edinilmemişti.ilginçti çok ilginçti.
herkesin bir ömrü vardı ama kısa ama uzun,herkesin bir hikayesi olmuştu ama acı ama tatlı.farketmiyordu farketmiyordu.peygamberde olsan farketmiyordu en büyük cahilde(ebu cehil) olsan.
Allah rahmet eylesin.

Kullanıcı profilini gör

6default Geri: ibrahim ışık vefat etti Bir Çarş. Şub. 09, 2011 12:17 am

allah rahmet etsin yakınlarına sabırlar versin.

Kullanıcı profilini gör

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz